پيوندهاي مفيد


  

 

حوزه فرهنگي

سايت هاي مرتبط

وبلاگ «نماز جانان» واحد آشتیان یکی از چهار وبلاگ منتخب کشور در موضوع نماز و نیایش شد

وبلاگ ستاد اقامه نماز دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد آشتیان  با نام «نماز جانان» در دومین جشنواره ملی باران جز چهار نامزد نهایی انتخاب برترین وبلاگ کشور شناخته شد.

منبع: سایت رسمی جشنواره ملی باران

منبع: ایکنا

 منبع: تسنیم

با توجه به پایان یافتن دومین جشنواره ملی باران با موضوع نماز  که به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه ها و چندین نهاد دولتی و غیردولتی دیگر برگزار گردید،  نامزدهای آثار منتخب این جشنواره دربخش های هنری ، ادبی ، مقالات ، نشریات، اینترنتی و ... از طریق سایت رسمی جشنواره اعلام شد.

 

بر این اساس و با پایان یافتن داوری آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره وبلاگ ستاد اقامه نماز واحد آشتیان با نام «نماز جانان» در بخش اینترنتی جز چهار نامزد نهایی انتخاب برترین وبلاگ در کشور شناخته شد.

 

لازم به ذکر است وبلاگ نماز جانان با رویکرد توسعه و ترویج فرهنگ نماز به همراه پاسخگویی به شبهات و احکام پیرامون نماز در خرداد ماه 88 با مدیریت امید طاهرنژاد کارشناس فرهنگ دفتر فرهنگ اسلامی واحد آشتیان با آدرس http://www.namazejanan.mihanblog.com/ ایجاد گردید.

 

همچنین این وبلاگ در سال 1389 توانست در جشنواره تخصصی نماز که در سطح دانشگاه های آزاد اسلامی استان های مرکزی، همدان، لرستان در شهر بروجرد برگزار شد، رتبه دوم را کسب نماید.

 

عزیزان جهت آگاهی از نتایج داوری جشنواره ملی باران می توانند به سایت رسمی جشنواره به آدرس http://www.baranfest.comمراجعه نمایند.

 

در پایان یاد آور می شود در تاریخ  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری برترین های هر بخش نیز اعلام می شود.

تنظیم خبر: امید طاهرنژاد

 

 

 

اخبار دانشگاه

آرشیو