پيوندهاي مفيد


  

 

حوزه فرهنگي

سايت هاي مرتبط

ثبت نام اولیه عمره دانشگاهیان 90-91 آغاز شد

 

 

دانشجوي عزيز-استاد گرامی!

       با عرض سلام و ادب!
       خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذيل را مطالعه و رعايت فرمائيد

      1- هر فرد برای ثبت نام به اطلاعات مندرج در کارت ملی و شناسنامه خود و همراهان نیاز دارد.قبل از شروع این مدارک را آماده بفرمایید .

      2- ثبت نام در سه گروه پسران مجرد (فردی-تنها) ، متاهلین(به صورت 2و 3 نفره) ، و اساتید (به صورت 1 تا 3 نفره) صورت می گیرد و هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از این قسمت ها می تواند ثبت نام نماید .
            تذکر- با توجه به تصميم عربستان در سال جاري مبني بر عدم صدور ويزا براي خانم هاي مجرد پايين تر از 45 سال ؛ امكان اعزام دانشجويان دختر مجرد به عمره وجود ندارد توضیحات .
      3- در سال جاری، محدودیت تاریخ عقد برای اعزام متاهلین وجود ندارد. و امکان اعزام دانشجویان متاهل دارای فرزند به صورت سه نفره نیز فراهم گردیده است .

      4- ثبت نام از تاريخ 5/7/90 آغاز و تا تاريخ 20/7/90 ادامه خواهد داشت.و قرعه كشي از تاريخ 23/7/90 الی 25/7/90 ،توسط نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در استان محل تحصیل و از طریق همین سایت انجام خواهد شد و نتيجه از طريق سایت و پيام كوتاه به اطلاع برگزيدگان خواهد رسيد .
            تذکر- با توجه به حجم زياد متقاضي تشرف و محدوديتهاي پهناي باند ثبت نام را به روزهاي آخر موكول نفرمائيد .
            تذکر- ممكن است به دلايل مخابراتي پيام كوتاه ارسالي به شماره تلفن همراه شما تحویل نگردد، لذا در تاريخ مقرر به سايت مراجعه نموده و از نتيجه قرعه كشي مطلع شويد .

      5- با توجه به اينكه ملاك شناسايي زائرين عمره گذار كد ملي مي باشد، در وارد كردن كد ملي براي ثبت نام دقت فرمائيد. در صورتيكه كد ملي وارد شده با كد ملي حقيقي فردي تناقض داشته باشد ؛امكان تصحيح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذيرفته شدن درقرعه كشي ‌از اعزام ايشان جلوگيري بعمل مي آيد .

      6- دانشجو مي بايست در سال تحصيلي 91-90 دانشجو باشد .

      7- افرادی که قبلاً با کاروان های عمره دانشجوئی (دانشگاهیان) مشرف شده اند امکان ثبت نام و تشرف در قالب کاروان های دانشگاهیان را نخواهند داشت .

      8- هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از قسمت ها می تواند ثبت نام نماید با توجه به اين مورد دانشجویانی که عضو هیئت علمی نیز میباشند و تمایل دارند با اساتید اعزام شوند باید فقط در قسمت اساتید ثبت نام نمایند .
            تذکر- به اساتیدی که دارای فرزند دانشجو می باشند پیشنهاد می گردد به صورت سه نفره (همراه همسر و فرزند دانشجو) ثبت نام نمایند تا از شانس بیشتری برای پذیرفته شدن در قرعه کشی برخوردار شوند .

      9- زمان اعزام احتمالاً از بهمن90 لغایت اردیبهشت 91 خواهد بود، لذا اساتيد و دانشجويان محترم با درنظرگرفتن محدوديت برنامه دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام نمايند .

      10- ایستگاه پروازی از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ پرواز، توسط ستاد عمره دانشگاهیان تعیین خواهد شد و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .

      11- با رایزنی های انجام گرفته با بانك ملت، دانشگاهیان محترم می توانند مبلغ 6،000،000 ریالازهزينه اعزام را بصورت تسهيلات قرض الحسنه سفر عمره از بانك ملت دريافت نمايند .

      12- برای ثبت نام همزمان عمره عادی و عمره دانشگاهیان هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت .

      13- توجه فرمایید که اولین گام پس از آگاهی از پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ مراجعه به همین سایت و نهایی کردن ثبت نام می باشد .
 


      تذکر مهم
       برای ارتباط با ستاد عمره دانشگاهیان و طرح مطالب و مسائل خود تنها از طریق سایت و بخش ارتباط با ما اقدام نمایید و تا حدامکان از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.

 


آگاهی از شرایط ثبت نام پسران مجرد -فردی-تنها

آگاهی از شرایط ثبت نام دختران و پسران متاهل-همراه با همسر یا -همراه با همسر و یک فرزند

آگاهی از شرایط ثبت نام اساتید

توضيحات بيشتر در خصوص ثبت نام دختران مجرد -فردی-تنها
 


اخبار دانشگاه

آرشیو