رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان معرفی شد

1001698.jpg

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از آشتیان، مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا نیشاپوری امام جمعه شهرستان آشتیان و مسئولان این شهرستان و دانشگاهیان برگزار و با تشکر از حسین جمالی رئیس سابق این واحد دانشگاهی، حسن اکبری به‌عنوان سرپرست جدید معرفی شد.

آشتیان شهر عالمان و روحانیان بنام کشوری

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان در این جلسه اظهار کرد: خود را اساساً بسیجی می‌دانم. بسیجی هیچ ابایی از قبول مسئولیت ندارد و با همه توان خود را برای کار می‌گذارد تا به بهترین وجه ممکن خدمت کرده و کار را به ثمر برساند.

حسن اکبری افزود: همه توان و تلاش خود را صرف شکوفایی و بالندگی دانشگاه خواهم کرد. افتخار می‌کنم که در یک مجموعه فرهنگی کار کرده که خانواده بزرگ با ظرفیت بسیار قوی دارد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان و به‌طور اخص شهرستان آشتیان از منظر تاریخی و سبقه اجتماعی فرهنگی و سیاسی بسیار خوبی برخوردار بوده و شهر عالمان و روحانیان بنام کشوری است. این واحد دانشگاهی با داشتن تجهیزات و ظرفیت بسیار خوب با همدلی، همفکری و همکاری می‌تواند شرایط بهتر و خوبی داشته باشد.

جامعه نیازمند مدیریت انقلابی و جهادی است

امام جمعه شهرستان آشتیان نیز گفت: دانشگاه مرکز علمی بوده و امروز نیاز جامعه به مدیریت انقلابی و جهادی است. این را مردم، مسئولان و دست‌اندرکاران به خوبی حس کردند که اگر بخواهیم مشکلات کشور در ابعاد مختلف حل شود؛ باید کارها به دست مدیران جهادی و انقلابی سپرده شود.

حجت‌الاسلام غلامرضا نیشاپوری اضافه کرد: اگر مدیریت جهادی و انقلابی در همه سطوح کشور، دانشگاه و همه بخش‌ها مستقر شود، کارها به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.

به گزارش آنا در حکم انتصاب سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان که از طرف حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی صادر شده، آمده است؛ نظر به مراتب تعهد و سوابق اجرایی جناب‌عالی و با عنایت به تصویب کمیته انتصابات استان و انجام تشریفات اداری به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان منصوب می‌شوید. امید است با رعایت تقوای الهی بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی امکانات و تجهیزات موجود در دانشگاه و مزیت‌های نسبی شهرستان آشتیان (صنعت کشاورزی و خدمات) تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئون دانشگاه و نیز انجام امور محوله کنند.

به گزارش آنا، حسن اکبری سوابق اجرایی شامل مدیر گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق، معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلیجان، مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحدهای نراق و دلیجان بیش از ۱۵ سال و راهنمایی و مشاوره بیش از ۶۰ پایان‌نامه و استاد راهنما و مشاور در طرح‌های مختلف دانشجویی را در کارنامه دارد.

کد خبر: 1242
تاریخ انتشار: 02 نوامبر 2021
تعداد بازدید: [totalcount]
ارسال به دوستان